קיטרינג לחתונה קטנה

 

 

אירוע מתקרב ונדמה שאין סוף לדברים שצריך לארגן. אירוח בלי לטרוח – יש חיה כזאת. כאשר מזמינים קייטרינג, חוסכים את הטרחה שטמונה בהכנת מגוון מאכלים וחשיבה על תוצאות מקוריות. אין צורך לשבור את הראש לגבי כלי הגשה או עיצוב המנות. כאשר מזמינים קייטרינג, ואין זה משנה מהו האירוע, דואגים בשבילכם לאירוע מושלם כי כשהטעם נהדר, כולם מרוצים.

מהו בעצם קייטרינג ומהו הסוד של קייטרינג מוצלח? הרעיון הוא להיצמד לכללים החשובים – אוכל טרי שמבושל לצורך האירוע ולא זמן רב קודם לכן. מרכיבים טובים ואיכותיים, טריים ולא ישנים. צריך כמובן בשלן מקצועי שיודע להרים הפקות קולינריות של ממש. קייטרינג מוצלח שמוביל לאירוע מושלם מציע מבחר, מגוון ושפע. דבר נוסף הוא כמובן היצירתיות. במקום לקפוא על השמרים, יש לגלות ולהציע טעמים חדשים או להלביש בלבוש חדש את המנות המוכרות.

על מנת לארגן אירוע מושלם, אירוע שיכול להיות אירוע משפחתי או עסקי, יום גיבוש, יום הולדת או כל סיבה אחרת למסיבה, כדאי לבחור את הטעם הרצוי. קייטרינג שיהיה מושלם לאירוע יציע כמה וכמה מנות, המנהלות זו עם זו שיח של טעמים נהדרים. אך הקונספט הוא שיקבע במידה רבה את אופייה של הסעודה. הקונספט, הסוג של הקייטרינג, הוא הבחירה של הלקוח כאשר ישנן חברות הסעדה שיציעו אך ורק קונספט יחיד ויש כאלו שמציגות התמחות בסוגי סגנונות שונים.

קיים הקונספט החלבי. קייטרינג חלבי יכול להתאים מאוד אם מתכננים אירוע בשעות לא שגרתיות ואם רוצים ארוחה יחסית קלילה. כמובן, זהו פתרון לשומרי המסורת אם רוצים להשקיע בקינוחים חלביים וכן אם בין האורחים ישנם צמחוניים הנמנעים מבשר.

קונספט שיכול להתאים יתבסס על מאכלי לאום או מדינות. קייטרינג יכול ללבוש צורה של סגנון איטלקי או צרפתי. ניתן לערוך סעודה גם בסגנונות אחרים, כדוגמת מרוקאי או ארץ ישראלי. לא מן הנמנע להלביש את האירוע בעיצוב של מסעדות קונספט, עם מנות קטנטנות, בצילחות שהוא מלאכת מחשבת.

קייטרינג לכל אירוע והטעם מצוין

את הטעם המצוין של הקייטרינג ניתן לגלות במגוון רחב של אירועים. אלו יכולים להיות אירועי בוטיק מסוגננים או אירועים די המוניים. קייטרינג מהווה בחירה נהדרת כאשר רוצים לדאוג לארוחה לתפארת במסיבות או להרמות כוסית במסגרת חברות. קייטרינג אפשר להזמין כמובן לאירועים כדוגמת חתונה, בת מצווה או בר מצווה. יש המזמינים קייטרינג לכבוד החינה, כי גם מסיבות אירוסין מהוות אירוע ראוי לציין שכיף לחגוג בו עם טעמים מצוינים. בשבת חתן, לימי הולדת, אירועים חברתיים וחגיגות מכל הסוגים – בכל התכנסות חברתית, משפחתית או עסקית, קייטרינג ירים תרומה נכבדה.

ואיך כדאי לבחור את הקייטרינג לאירוע שלכם? ראשית חשבו על הקונספט שרצוי לכם, על שעת האירוע הרצויה ועל מספר המוזמנים שצפוי להגיע. לאחר מכן, פנו לחברת קייטרינג מקצועית ובדקו שזו תוכל להציע את הסטנדרט הגבוה הרצוי לכם, את המבחר והסגנון, הטעמים וההגשה הנאים בעינכם.

 

 

 

כתיבת תגובה