קייטרינג

כשמארגנים אירוע,חתונה, מפגש חברתי או אולי מסיבה, מגיע הרגע שבו צריך לקבל החלטה שתשפיע על הצלחת האירוע. הרגע הזה הוא הרגע שבו מחליטים מה מתכוונים להגיש, אילו מנות, איזה סגנון. על מנת להפוך את הכל לפשוט וקל אפשר להחליט במקום לבשל או לזמין מקום במסעדה שגרתית להזמין קייטרינג. זה קל, פשוט, זמין וטעים. כך לא צריך לבשל לבד ואת כל המאמץ מעבירים לבשלן שאחראי לכל העבודה.

איך נבחר קייטרינג לאירועים

אחרי שהחלטנו כי לא יהיה זה רעיון מוצלח לבשל בעצמנו או ללכת למסעדה שגרתית, נרצה להבין איך לבחור קייטרינג שבאמת יתאים לאירוע שלנו, מסיבה, יום גיבוש, יום הולדת, מסיבת רווקות או אפילו סתם כך, מפגש חברתי משודרג.

את חברת ההסעדה הכי טוב לבחור בעזרת כלל האצבע הבא: טוב ניסיון לעומת חוסר ניסיון. יש לא מעט חברות שמביאות עד אליכם מנות לבחירה, כאלה או אחרות, אבל חלק מהחברות הללו לא באמת מנוסות ולא באמת מוצלחות. מה שצריך זה פשוט – לבחור קייטרינג וותיק, חברה עם ניסיון ועם ביקורות מעולות, חברה שנהנית מחוות דעת מצוינות. כי כשהקהל הרחב מביע את דעתו, זה ככל הנראה יהיה מוצלח מאוד גם בשבילכם ולאירוע המתגבש שלכם.

יותר מיוחד: שף יבשל לנו סולו

כעת ניקח את הדברים צעד נוסף קדימה ונספר כי חברות הסעדה שגרתיות יכולות לכל היותר להבטיח לכם אירוע שגרתי. אם רוצים יותר מזה, אם שואפים ליותר טעם, יותר ניחוח, יותר דיוק בבישול ובקיצור, יותר מיוחד, אפשר לבחור בשף שמגיע עד לבית הלקוח או לכל לוקיישן שבוחרים. מדובר בשף שמגיע לבשל סולו או בסיוע סו שף, בהתאם לגודל האירוע ומספר המוזמנים. למעשה, שף מקצועי יגיע בשמחה למסיבות הפתעה וימי גיבוש או לאירועים כדוגמת חינה, מסיבת שחרור או כל דבר אחר שאותו אפשר לחגוג במאכל טוב ומשקאות נלווים.

מה הטעם שרצוי בשבילכם

תפריטים מעולים יכולים ללבוש צורות שונות. הם יכולים להיות הכי יוקרתיים שאפשר או יותר קלילים. הם יכולים לכלול ארוחה עם הרבה מאוד מנות או סוג של ארוחת קוקטיל טעימה אך יותר קלילה. אז כאשר אתם מתארגנים על אירוע וחושבים על קונספט, אל תשכחו להחליט מהו הטעם שרצוי בשבילכם הפעם. לפעמים זה יהיה ארוחה בשרית מלאה. לפעמים זה יהיה סגנון איטלקי או אולי גורמה צרפתי. יש גם אפשרות להזמין ארוחה בטעמים אוריינטליים, מאכלי עדות שונים והעיקר – שיהיה גם טעים וגם בשפע.

כתיבת תגובה