10 המתנות המושלמות לחינה! מה מומלץ להביא?

לא קל לבחור מתנה לחינה, וכשמקבלים הזמנה לטקס הססגוני והמרגש תמיד ישנה התלבטות מה להביא. בעמוד זה תוכלו למצוא 10 רעיונות למתנות מושלמות לכל חינה.

1. מוצרים לעיצוב השיער

לקראת החינה והחתונה הכלה זוכה לתסרוקות מושקעות במיוחד. על-מנת שגם אחרי שיסתיימו החגיגות ותתחיל שגרת הזוגיות והחיים בכלל השיער ימשיך להיראות מושלם בכל יום תוכלו להעניק לכלה מוצרים שונים לעיצוב השיער. בין האפשרויות: מברשת פלא שמתאימה לכל סוג שיער שהוא וחוסכת זמן יקר בכל יום, מחליק קרמי וגם מייבש מהיר במיוחד.

2. מיקרוגל דיגיטלי עם גריל

עוד מתנה שתחסוך לזוג הצעיר לא מעט זמן בכל יום – ובתחילת הדרך המשותפת כשרק בונים את העתיד, זמן הוא מצרך יקר במיוחד – היא מיקרוגל. אופציה מומלצת במיוחד היא מיקרוגל נירוסטה דיגיטלי בנפח 23 ליטר של זק”ש שכולל גם גריל. לדגם זה הספק של 1000 וואט ומגוון רחב של תוכניות בישול אוטומטיות שהופכות את השימוש בו לפשוט ואפקטיבי.

3. כד חשמלי מזכוכית

מתנה שהיא גם פרקטית וגם אסתטית ותוספת מבורכת לכל מטבח. המגוון הרחב של העיצובים מאפשר למצוא כד שמתאים בדיוק לטעמם של מקבלי המתנה.

4. טוסטר קופץ

מוצר לכאורה פשוט אבל סביר להניח שבני הזוג שיקבלו אותו ישתמשו בו רבות. גם בקטגוריה זו ישנם שלל דגמים וכדאי להעדיף טוסטר קופץ עם עיצוב שובה לב.

5. טוסטר אובן

מתנה פרקטית במיוחד, שכן אין מטבח שאין בו צורך בטוסטר אובן ובפרט כשמדובר בבית של בני זוג שרק התחילו את הדרך המשותפת שלהם. רצוי לבחור במכשיר של חברה מוכרת ואמינה דוגמת מרפי ריצ’רדס, Midea או זק”ש, כך שהמתנה תשרת את הזוג לאורך שנים רבות.

6. מיקסר

עוד מוצר שמשדרג כל מטבח הוא מיקסר. ההתרחבות המשמעותית של האפשרויות בעולם הקולינרי הביאה לכך שישראלים רבים מבלים במטבח לעתים קרובות ומביאים לידי ביטוי את היכולות והיצירתיות שלהם במגוון רחב של דרכים – מיקסר הוא כלי שימושי עבורם. כשבוחרים להביא מיקסר לחינה, הבחירה העיקרית היא בין מיקסר ידני לשולחני והמלצה נוספת היא להעדיף דגמים עם קערה שהנפח שלה הוא לפחות 4 ליטר.

7. קונווקטור חשמלי זק”ש

בית ששוררת בו חמימות נעימה גם בימים הקרים ובערבים הקפואים הוא בית שיש בו גם אנרגיות טובות, כך שקונווקטור חשמלי הוא מתנה מומלצת. דגם איכותי במיוחד הוא EF-836 של זק”ש שכולל 3 דרגות חום ואפשרות לבחור אם לתלות אותו על קיר או להניח על הרצפה.

8. טלוויזיה LG

במקרים שבהם מוקדש תקציב גבוה יותר לרכישת מתנה לחינה, כדאי לשקול את האופציה של טלוויזיה LG. מסך 43 אינץ’ יכול להתאים לכל חדר שינה או לסלון של הזוג הצעיר – LG 43UK6300Y הוא דגם איכותי במיוחד ולא מאוד יקר עם שלל פונקציות חכמות שהופכות את המכשיר למהנה במיוחד.

9. טלוויזיה 65 אינץ’

השתכללות המסכים והתחרות המשמעותית בשוק זה מאפשרת לכם למצוא בסכום סביר גם מסך גדול במיוחד של 65 אינץ’. כשבוחרים מסך שכזה מומלץ לבחון היטב את הניגודיות שלו, את קצב הריענון, את זווית הצפייה האפשרית וכמובן שגם הרזולוציה היא פקטור משמעותי.

10. מקרר מיני בר

הפרמטרים העיקריים בבחירת מקרר מיני בר הם הנפח של תא הקירור ושל תא ההקפאה, היעילות האנרגטית והמידות שלו – כדאי לוודא שהן יתאימו למטבח של הזוג הצעיר כך שהמתנה תהיה מוצלחת במיוחד.

כתיבת תגובה