קייטרינג לחתונה כשר למהדרין

בשביל קייטרינג כשר איכותי לא צריך לפרק סכומי כסף מטורפים

רוצים לערוך חתונה אבל בלי לפרק סכומי כסף מטורפים? אין ספק שאנחנו אתכם. ובגלל שאנחנו עבר עברנו את התהליך ובהצלחה, נשמח לשתף אתם מיד. ממש כמוכם, גם אנחנו ישבנו ביחד לפני החתונה ושברנו את הראש איך לממן את החתונה בלי להישאר עם חור ענקי בכיס. איך להצליח ולארגן חתונה מוצלחת, אבל בלי לפרק סכומי כסף מטורפים. מיד נגלה לכם את הצלחנו לחסוך הרבה, כשהתמקדנו בקייטרינג כשר.

איך לשלם פחות עבור קייטרינג לחתונה כשר למהדרין

לכל אחד יש דברים שלגביהם הוא לא מוכן להתפשר ודברים שהם, אפשר לומר, יותר פתוחים לדיון. את ההכנות לחתונה ערכנו מתוך מחשבה שאנחנו לא חייבים להוציא הון, אבל יש דברים שעליהם אנו לא מתפשרים. מבחינתנו, שמלת הכלה וחליפת החתן לא עמדו על הפרק. החלטנו להשקיע את המאמץ שלנו בחיפוש אחר קייטרינג לחתונה גלאט כשר שיספק תמורה טובה, אבל גם במחיר סביר. לצורך כך הכנו רשימה של כמה חברות קייטרינג. אחר כך, התחלנו לשאול ולברר ובדקנו לאילו חברות יצא מוניטין של חברות יקרות. לאלה החלטנו מראש שלא לפנות. את המאמץ שלנו העדפנו להשקיע בפחות חברות, תוך רצון להפחית את העלויות. כאשר מראש מוותרים על פניה לחברות היותר יקרות, שמרשות לעצמן לדרוש מחירים בגלל השם והמוניטין, מיד מוודאים שלא גובים מאיתנו סכומי כסף מוגזמים (בעינינו).

ביקשנו כמה הצעות לתפריטים

רוצים לדעת איך אפשר להשוות וכך לחסוך עוד? על מנת שלא להוציא יותר מדי כסף עבור הקייטרינג לחתונה, החלטנו לא רק להשוות בין כמה וכמה חברות קייטרינג שונות. הגענו למסקנה כי שווה להשוות בתוך כל חברה, ונסביר למה הכוונה. כמעט כל קייטרינג חתונות באשר הוא יוכל להציע לכם תפריט הכי מושקע אבל גם הכי יקר. אנחנו ממש לא אומרים שרצוי להגיש בחתונה תפריט מינימלי, זה ממש לא המצב. מה שאנחנו אומרים זה שאפשר לקבל הצעה לכמה סוגי תפריטים ומתוכם לבחור את התפריט שגם נראה ראוי וגם מאפשר לכם לשלם לא את הסכומים המוגזמים. אנו שמחים לספר שלעומת חלק מההצעות שהציעו לנו, הצלחנו לבחור תפריט חתונה כשר למהדרין, גם מושקע וגם מוצלח. בוודאי שיכולנו לבחור עוד מנה יותר יקרה או להוסיף עוד אלכוהול תוצרת חוץ רק בשביל הקטע, אבל החלטנו שזה לא בשבילנו. בזכות העובדה שהוצאנו פחות, יכולנו להשקיע בעצמנו יותר. ירח דבש יותר מפנק. אפילו שמנו בצד כסף שישמש אותנו יותר מאוחר, לרהט את הבית.

קבלו עוד טיפ, לשיגעון של חיסכון

את הדובדבן שבקצפת שמרנו לסוף. רוצים עוד דרך ממש פשוטה לחסוך? בבקשה. בהתחלה, רצינו להתחתן בתאריך מבוקש. זה היה הרעיון שלנו לפני שהבנו שבתאריכים כאלה כולם דורשים יותר כסף. זה לא רק עבור גן האירועים. גם המחירים של הקייטרינג עולים, פשוט כי הביקוש עולה. זה עד כדי כך פשוט. אז בסופו של דבר עשינו את הדבר המתבקש בשבילנו. פשוט הזזנו את התאריך. פתאום, לא רק שילמנו פחות על המקום אלא גם הצלחנו לקבל הנחה יפה מהקייטרינג. בגלל שהכל כבר מאחורינו, אנחנו יכולים להעיד כי לא רק שהכל היה טעים והאורחים החמיאו, אפילו אנחנו הופתענו מעד כמה שהצלחנו לחסוך.