שמלות כלה במידות גדולות

גב כלה עם הינומה ושמלת כלה במידה גדולה

בואי למצוא את השמלה הכי מהממת שדמיינת בה את עצמך

הוא הציע ואת אמרת “כן!” אולי הוא כרע ברך או הפתיע אותך באמצע ארוחה במסעדה רומנטית וביקש להפוך אותך לאישה של חייו, לתמיד. גם אם אנחנו לא מכירות זו את זו באופן אישי, תרשי לי קודם כל לברך אותך. הגעת ליום מרגש במיוחד. החתונה שלך. וכעת את בשלב שיכול להיות מהנה אבל לפעמים גם לא ממש פשוט – בחירת השמלה. אם נודה על האמת: את, אני ומרבית הנשים שסביבנו לא נראות כמו גל גדות או בר רפאלי. ובכל זאת, הגוף שלנו טבעי ויפה. בכל יום ויום מגיע לנו להרגיש טוב עם עצמינו ועם גופנו. וזה נכון שבעתיים ביום החתונה שלנו. גם מעצבי ומעצבות שמלות כלה כבר הבינו את זה היטב. ואם יש מעצבים שלא – זאת בפירוש הבעיה שלהם! אני, את, כולנו יכולות למצוא שמלה מחמיאה, יפה, מהממת וגם במידה גדולה. שמלה לחתונה במידה גדולה, יפה ונוחה על הגוף שלך, שגם האורחים לא יפסיקו להחמיא.

אז איך מוצאים שמלת כלה מהממת לחתונה ?

כל אחת רוצה להיראות במיטבה. להרגיש נשית ונחשקת בחתונה שלהבדרך לחופה, על רחבת הריקודים, עם החברים והמוזמנים שמסביב. כפי שאסביר מיד, יש לך הרבה אפשרויות בחירה. את יכולה למצוא את השמלה הכי מהממת והכי יפה. זאת שתחמיא לגוף הנשי שלך, ולא משנה איזו מידה את לובשת. לא משנה איך דמיינת את עצמך בחתונה, עם השמלה הלבנה, את יכולה להגשים את זה.

העפת מבט בכמה קטלוגים של שמלות כלה והרגשת שזה לא זה?  יש מספיק מעצבי שמלות כלה שיודעים להכין גזרות שמחמיאות לשלל מידות ושלל גזרות. אני בטוחה בלי שמץ של ספק שגם את יכולה למצוא שמלת לבנה לחתונה ובגזרה יפהפייה שתתאים לך. בבלוגים, בפורומים, לא חסרות דוגמאות לשמלות כלה מלהיבות ומתאימות. כן, גם את תיראי עוצרת נשימה, בשמלת הכלה.

רק העיצובים שמחמיאים לגוף שלך

אני חושבת שהבשורה הכי טובה היא שיש כיום הרבה מאוד גזרות מחמיאות. יש הרבה מאוד שמלות כלה שמעוצבות בצורה שתתאים גם לאישה במידה גדולה. זו צריכה להיות שמלה שעוצבה בידי מעצב או מעצבת שמבינים ומכירים היטב את מגוון מבני הגוף של גוף האישה, גם מבנה גוף מלא. יש מעצבים שיודעים איך להחמיא לכל אחת. מה צריך להדגיש יותר ומה צריך להדגיש פחות. על מנת להיראות ולהרגיש נפלא בחתונה שלך, רצוי שתאהבי את הגוף שלך, נו... לפחות קצת. ואז תמדדי כמה וכמה שמלות, בגזרות שונות. תראי מה מתאים לגופך ולמה את מתחברת.

עיצוב אפשרי אחד הינו עיצוב קלאסי, המותאם לנשים פלאס סייז. יש עיצובים הורסים עם עיטורי תחרה. שמלות שמדגישות את הקימורים בצורה המושלמת והמחמיאה ביותריש אפשרות לשמלה עם שסע או בד רך שגולש ונשפך, אם זה הסגנון שמתאים ונאה בעינייך. שמלה לכלה נמוכה יחסית צריכה להיראות אחרת. לעומת זו שתתאים לכלה המלאה והגבוהה. תוכלי לנסות ולמדוד שמלה עם מחשוף מעודן או ללא מחשוף. יש שמלות סטרפלס, עם עיצובים המחמיאים לכתפיים ולזרועות ועוד ועוד.

 הכי זוהרת ביום החתונה

עכשיו, הכדור בידיים שלך. מה שנשאר לך זה לחפש במקומות הנכונים, אצל המעצבים שיודעים איך להפוך כל כלה לזוהרת. ייחודית ומתמחים בעיצוב שמלות כלה במידות גדולות. תשאלי את עצמך:  מה את באמת אוהבת. כך  תצליחי למצוא את שמלת הכלה הכי יפה עבורך. אולי תתאים לך מאוד שמלה בעלת שרוולים ארוכים. אולי תתאים לך מאוד שמלה שתדגיש את המותן או את הירך.  חפשי בפורומים, בבלוגים. הביטי בתצלומים של כלות במידות גדולות ותראי בעצמך. כך תמצאי ותלבשי את השמלה הכי הכי ליום החתונה שלך. הכי חשוב, שיהיה לכם במזל טוב.