ניתוחים פלסטיים לגברים

אם בעבר הניתוחים הפלסטיים היו מזוהים בעיקר עם נשים, כיום ישנם גם גברים רבים שעוברים הליך כירורגי במטרה לשפר את המראה החיצוני (שכמובן משפיע גם על הדימוי העצמי ועשוי לשנות את החיים באופן כללי). בארה"ב, למשל, אחד מכל 10 ניתוחים פלסטים מבוצע עבור גבר – כשבין האפשרויות הרווחות: ניתוחי אף, הרמת עפעפיים, שאיבת שומן והקטנת חזה (גינקומסטיה).

ניתוח אף לגבר

במקרים רבים חשוב להתאים ניתוחים פלסטים לגברים, כלומר למאפיינים הספציפיים שלהם. כך הדבר במקרים של עיצוב מחדש של צורת האף והפיכתו למתאים יותר למבנה הפנים. בדרך כלל לגברים יש עור עבה יותר וגמיש פחות, ולכן עיצוב האף אצלם הוא פעולה מורכבת יותר. דגש ייחודי נוסף כשמדובר על ניתוחים פלסטים באף לגברים הוא שינוי מצומצם יחסית, כדי שמעבר הניתוח פחות יבלוט לעין.

שאיבות שומן

האזורים מהם נהוג לשאוב שומן אצל גברים הם החזה, הגב, הבטן והזרועות. הגברים שעבורם מתאימה אופציה זו הם בעלי משקל תקין (או מעט גבוה מהרצוי) ועור גמיש מספיק כדי שיוכל להתאים את עצמו לכמות השומן המופחתת. לאחר ביצוע שאיבת שומן מומלץ להקפיד על פעילות גופנית משמעותית ותזונה נכונה, כדי להבטיח גוף חטוב ומרשים במיוחד.

הקטנת חזה לגבר

אצל גברים רבים החזה נראה "נשי", והדבר גורם לעוגמת נפש של ממש, לפגיעה בתחושת הגבריות ולעתים אף להימנעות מאינטראקציות שונות. ניתוח הקטנת חזה לגבר כולל הסרת רקמות עור מיותרות וסילוק שומן וכן את עיצוב האזור כך שייראה גברי יותר. זהו הליך כירורגי שמתאפיין באחוזי הצלחה גבוהים במיוחד, והוא מתאים לגברים בריאים, במשקל תקין ועם עור גמיש.

ניתוחים פלסטים נוספים לגברים

עוד ניתוחים פלסטים לגברים הם מתיחת פנים, מתיחת בטן ומתיחת צוואר. בכל מקרה חשוב להגיע למנתח פלסטי שצבר ניסיון בביצוע ניתוחים בגברים ומודע היטב לכל הדגשים הספציפיים.

כתיבת תגובה